«

»

Rozvoz obědů

Pravidelně se Vám nechce vařit nebo si chcete pravidelně objednávat jídlo s rozvozem k Vám do práce? Catering.Tym nabízí denně obměňované menu s dovozem po Olomouci zdarma. Cena jídla i s polévkou vychází od 80 – 100 Kč. Rozvoz probíhá každý pracovní den od 11:00 do 14:30 hod. Minimální objednávka je 80 korun, takže Vám jsou schopni dovést i jen 1 jídlo. Samozřejmostí je platba stravenkami nebo platební kartou.

Jak si oběd s rozvozem objednat?

Catering.Tym nabízí rozvoz obědů na webu Damejidlo.cz, kde je každý den obměňovaná nabídka denního menu. Navíc za první objednávku dostanete 100 Kč zpátky v kreditech, které pak můžete vyměnit za další jídlo. Pokud někomu jídlo přes Damejidlo.cz doporučíte a i on si tam jídlo objedná, tak za jeho první nákup dostanete dalších 250 Kč v kreditech. Samozřejmostí je věrnostní program pro stálé zákazníky, takže pokud si obědy necháte vozit pravidelně, tak budete několik procent z objednávky dostávat zpátky.

Prohlédnout denní menu a objednat jídlo

Příklad denního menu

– Kuřecí vývar, Kuřecí Kung Pao – 90 Kč
– Dršťková polévka, Kuřecí přírodní řízek s bramborovou kaší – 90,- Kč
– Rajská polévka, Smažený sýr s tatarkou, brambory – 80,- Kč
– Drůbková polévka, Čočka na kyselo, opékaná uzenina, chléb, okurek – 70,- Kč


Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML tagy a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>